Rugby league

Z domova

31. Květen 2016

Juniorské soustředění a nominace hráčů do Národního týmu U18

Juniorskou reprezentaci čeká dosun největší výzva! Zúčastní se totiž ve dnech 30. 6. 2016 - 4 .7. 2016 turnaje v rugby league v samotném srdci Srbska, Bělehradě. A této výzvě bude odpovídat i naplánované soustředění.

Soustředění proběhne ve dnech: 25. 6. 2016 - 26. 6. 2016 v Teplicích

Cena za ubytování včetně plné penze je 850 Kč vč. DPH.

Nominovaní hráči:

Filip-Daniel Kittl RLC Dragons
Antonín Berk ml. RLC Dragons
Patrik Zendeli RLC Dragons
Daniel Veselý RLC Dragons
Štěpán Voleník RLC Dragons
Petr Chýle RLC Dragons
Jakub Hudrlík Mad Squirrels Vrchlabí
Tomáš Brádler Mad Squirrels Vrchlabí
Matěj Tryzna Mad Squirrels Vrchlabí
Jan Zámrský Mad Squirrels Vrchlabí
Martin Kubát Mad Squirrels Vrchlabí
Kryštof Pecold Mad Squirrels Vrchlabí
Štěpán Marek Mad Squirrels Vrchlabí
Vladimír Zelinka Mad Squirrels Vrchlabí
Adam Vojtěch Slavia Hradec Králové
Oto Macháček Slavia Hradec Králové
Roman Sochor Slavia Hradec Králové
Ondřej Pavelka Orli Havlíčkův Brod
Roman Romanovský Orli Havlíčkův Brod
Martin Major Orli Havlíčkův Brod

Program

Sraz

U Panoramy 2959, Teplice, sraz sobota 25.6 8:00

Sobota

9:00 - 10:30 Trénink č.1
11:30 - 12:00 Teoretická příprava
12:30 - 14:30 Oběd, osobní volno
15:00 - 16:30 Trénink č.2
18:00 - 19:00 Večeře
20:00 - 21:00 Trénink č.3

Neděle

9:00 - 10:30 Trénink č.1
11:30 - 12:00 Teoretická příprava
12:30 - 14:30 Oběd, osobní volno
15:00 - 16:30 Trénink č.2
17:00 Konec soustředění

Všem nominovaným gratulujeme.

Antonín Berk, Trenér reprezentace U18 & Tomáš Beránek, Manažer reprezentace U18

Foto: Oldřich Horák

Doporučujeme

Divize 1

# Tým V P R B +/-
1 Chrudim + Havlíčkův Brod 3 1 0 6 114
2 Vrchlabí + Beroun 1 2 1 3 -50
3 Slavia Hradec Králové 1 2 1 3 -64

Divize 2

# Tým V P R B +/-
1 Hodonín+Mikulov 3 0 0 6 148
2 Dragons Krupka 2 1 0 4 57
3 Barbarians Letohrad 1 2 0 2 -75
4 Moravská Třebová All Plebs 0 3 0 0 -130

sledujte rugby league v televizi

všechny přenosy