Rugby league

Z domova

3. Květen 2017

Těsné výsledky třetího kola

Vrchlabí se dokázalo ponaučit z prohry s Hradcem Králové a Chrudimi pořádně zatopilo. Krupka dál pokračuje v roli favorita a vede tabulku.

Mad Squirrels Vrchlabí 29 : 30 Chrudim Krupka (5 : 16)

Vrchlabí do utkání vlétlo na plný plyn a po přečíslení v útoku pokládal už ve 2. minutě kapitán Vrchlabí Jan Hovard. Skvělý start ale vrchlabským kazily penalty převážně kvůli držení hráče na zemi. Těch dokázala Chrudim využívat a v poločase se šlo do kabin za stavu 5 : 16.

Ve druhém poločase už bylo dominantnější Vrchlabí a po většinu poločasu drželo Chrudim na jejich půlce hřiště. Na otočení zápasu to bohužel nestačilo a Chrudim si odvezla velice těsnou výhru 29 : 30.

Vyjádření trenéra Mad Squirrels Vrchlabí: "V obraně se nám dařilo ztrojovat skládky a tlačit na soupeře. V útoku i roji jsme se dokázali také posunout. Škoda penalt z prvního poločasu, které Chrudim dokázala trestat."

Vyjádření trenéra Chrudim Rabbitohs: "Tradiční špatný vstup do utkání a rychlé položení soupeře. Poté jsme zelpšili obranu a dostali soupeře pod tlak což vyústilo ve tři položení. Ke konci poločasu jsme polevili čehož soupeř dokázal využít drop gólem. Ve druhém poločase jsme bohužel pokračovali tak jak jsme skončili v prvním a díky našim častým chybám, které soupeř dokázal využít se utkání zdramatizovalo. Velké problémy nám dělal soupeřův výkop."

Slavia Hradec Králové 28 : 34 Krupka Dragons (10 : 24)

Vyjádření trenéra Slavia Hradec Králové: "Hra v útoku byla dobrá v přečíslení. V obraně bohužel pasivní při skládání, Dragons rychle rozehrávali."

Vyjádřejí trenéra Dragons Krupka: "Začátek utkání v první polovině dobrá obrana a dařilo se nám v útoku, což potvrzovalo i skóre. V druhé polovině zápasu z důvodu poklesu naší koncentrace a bojovnosti. Slavie se utkání zdramatizovalo, ale i přesto se nám podařilo udržet výhru."

Foto: Oldřich Horák

Doporučujeme

Divize 1

# Tým V P R B +/-
1 Krupka Dragons 11 1 0 22 248
2 Slavia Hradec Králové 7 5 0 14 116
3 Chrudim Rabbitohs 6 6 0 12 41
4 Mad Squirrels Krkonoše 0 12 0 0 -405

sledujte rugby league v televizi

všechny přenosy