Rugby league

Souteže

Zápasy

Kolo Datum Čas Zápas Výsledek
14. 29.10.2016 13:00 RLC Slavia Hradec Králové - Orli Havlíčkův Brod 48:24 detail
14. 29.10.2016 14:00 Chrudim Rabbitohs - Mikulov Roosters 56:20 detail
14. 30.10.2016 14:00 Lokomotiva Beroun - Mad Squirrels Vrchlabí 18:64 detail
13. 15.10.2016 14:00 Chrudim Rabbitohs - RLC Slavia Hradec Králové 10:32 detail
13. 15.10.2016 14:00 Lokomotiva Beroun - RLC Dragons Krupka 6:36 detail
13. 16.10.2016 12:00 Mikulov Roosters - Orli Havlíčkův Brod 14:68 detail
12. 1.10.2016 14:00 Mad Squirrels Vrchlabí - RLC Dragons Krupka 14:36 detail
12. 1.10.2016 14:00 Orli Havlíčkův Brod - Chrudim Rabbitohs 10:48 detail
12. 2.10.2016 14:00 RLC Slavia Hradec Králové - Mikulov Roosters 66:8 detail
11. 17.9.2016 14:00 Mikulov Roosters - Lokomotiva Beroun 30:12 detail
11. 17.9.2016 14:00 RLC Slavia Hradec Králové - Mad Squirrels Vrchlabí 54:4 detail
11. 18.9.2016 14:00 Chrudim Rabbitohs - RLC Dragons Krupka 50:8 detail
10. 3.9.2016 14:00 RLC Dragons Krupka - Orli Havlíčkův Brod 58:22 detail
10. 3.9.2016 14:00 Mad Squirrels Vrchlabí - Chrudim Rabbitohs 4:38 detail
10. 4.9.2016 14:00 Lokomotiva Beroun - RLC Slavia Hradec Králové 16:58 detail
9. 27.8.2016 14:00 Orli Havlíčkův Brod - Lokomotiva Beroun 70:40 detail
9. 28.8.2016 14:00 Mikulov Roosters - Mad Squirrels Vrchlabí 22:20 detail
9. 28.8.2016 14:00 RLC Slavia Hradec Králové - RLC Dragons Krupka 12:14 detail
8. 9.7.2016 14:00 RLC Dragons Krupka - Mikulov Roosters 56:4 detail
8. 9.7.2016 14:00 Mad Squirrels Vrchlabí - Orli Havlíčkův Brod 28:34 detail
8. 10.7.2016 14:00 Lokomotiva Beroun - Chrudim Rabbitohs 0:68 detail
7. 18.6.2016 14:00 Mad Squirrels Vrchlabí - Lokomotiva Beroun 36:26 detail
7. 19.6.2016 14:00 Orli Havlíčkův Brod - RLC Slavia Hradec Králové 22:32 detail
7. 19.6.2016 14:00 Mikulov Roosters - Chrudim Rabbitohs 16:28 detail
6. 4.6.2016 13:00 RLC Slavia Hradec Králové - Chrudim Rabbitohs 30:10 detail
6. 4.6.2016 14:00 Orli Havlíčkův Brod - Mikulov Roosters 70:24 detail
6. 5.6.2016 14:00 RLC Dragons Krupka - Lokomotiva Beroun 48:16 detail
5. 21.5.2016 14:00 Mikulov Roosters - RLC Slavia Hradec Králové 10:42 detail
5. 22.5.2016 14:00 RLC Dragons Krupka - Mad Squirrels Vrchlabí 34:26 detail
5. 22.5.2016 14:00 Chrudim Rabbitohs - Orli Havlíčkův Brod 22:38 detail
4. 7.5.2016 14:00 RLC Dragons Krupka - Chrudim Rabbitohs 32:16 detail
4. 7.5.2016 14:00 Lokomotiva Beroun - Mikulov Roosters 48:28 detail
4. 8.5.2016 14:00 Mad Squirrels Vrchlabí - RLC Slavia Hradec Králové 4:36 detail
3. 23.4.2016 14:00 RLC Slavia Hradec Králové - Lokomotiva Beroun 38:24 detail
3. 23.4.2016 14:00 Orli Havlíčkův Brod - RLC Dragons Krupka 6:30 detail
3. 24.4.2016 15:00 Chrudim Rabbitohs - Mad Squirrels Vrchlabí 38:12 detail
2. 9.4.2016 14:00 Mad Squirrels Vrchlabí - Mikulov Roosters 18:28 detail
2. 9.4.2016 14:00 RLC Dragons Krupka - RLC Slavia Hradec Králové 28:20 detail
2. 10.4.2016 14:00 Lokomotiva Beroun - Orli Havlíčkův Brod 18:36 detail
1. 26.3.2016 14:00 Orli Havlíčkův Brod - Mad Squirrels Vrchlabí 46:0 detail
1. 26.3.2016 18:00 Chrudim Rabbitohs - Lokomotiva Beroun 50:4 detail
1. 27.3.2016 14:00 Mikulov Roosters - RLC Dragons Krupka 18:36 detail

Hráči

Hráč Try Kopem po položení Drop Kop z penalty ŽK ČK Body
Jan Heininger 22 7/14 0/0 0/0 0 0 102
Jaroslav Bžoch 12 25/42 0/0 0/0 0 0 98
Patrik Koliska 11 22/34 0/0 4/5 0 0 96
Tomáš Němeček 22 3/7 0/0 0/0 0 0 94
Cian Sheridan 6 31/54 0/0 0/0 0 0 86
Milan Pešout 9 24/32 0/0 0/0 1 0 84
Oldřich Chrbolka 19 0/0 0/0 0/0 0 0 76
Pavel Pavlík 15 6/9 0/0 0/0 0 0 72
Filip Špaček 9 15/23 0/0 1/1 0 0 68
Lukáš Pinc 15 0/0 0/0 0/0 0 0 60
Petr Šedina 3 16/26 0/0 7/8 0 0 58
Jiří Sluka 6 17/32 0/0 0/0 0 0 58
Tomáš Řičica 9 10/17 0/0 0/0 0 0 56
Pavel Mikuš 13 0/0 0/0 0/0 0 0 52
Vladimír Pleskač 7 8/13 0/0 0/0 0 0 44
Zbyněk Horník 7 6/8 0/0 0/0 1 0 40
Antonín Berk 9 0/0 0/0 0/0 1 0 36
Vítězslav Zajíček 0 17/27 0/0 0/0 0 0 34
Ondřej Preininger 7 3/5 0/0 0/0 1 0 34
František Petr 8 0/0 0/0 0/0 0 0 32
Jakub Hudrlík 3 8/20 0/0 0/1 0 0 28
David Karamarinov 7 0/0 0/0 0/0 0 0 28
Zdeněk Linhart 3 8/15 0/0 0/0 0 0 28
Filip-Daniel Kittl 7 0/0 0/0 0/0 0 0 28
Jan Vocel 7 0/0 0/0 0/0 0 0 28
Patrik Nekut 6 0/0 0/0 0/0 0 0 24
Adam Petržela 6 0/0 0/0 0/0 0 0 24
David Lahr 6 0/0 0/0 0/0 0 0 24
Karel Hojda 6 0/1 0/0 0/0 0 0 24
Pavel Mejstřík 4 4/8 0/0 0/0 0 0 24
Jan Škop 5 2/4 0/0 0/0 0 0 24
Jaroslav Tomčík 3 4/4 2/2 0/0 0 0 22
Vít Čáslavka 5 1/1 0/0 0/0 0 0 22
Vladimír Mach 5 0/0 0/0 0/0 0 0 20
Marko Mećava 5 0/0 0/0 0/0 0 0 20
Lukáš Mejvald 2 6/8 0/0 0/0 0 0 20
Tomáš Tydlačka 5 0/1 0/0 0/0 0 0 20
Ladislav Cintler 4 2/3 0/0 0/0 0 0 20
Vladimír Seigl 5 0/0 0/0 0/0 0 0 20
Miroslav Bruna 4 1/1 0/0 0/0 0 0 18
David Šťastník 2 5/5 0/0 0/0 0 0 18
Jan Hovard 4 0/0 0/0 0/0 0 0 16
Antonín Berk, ml. 4 0/1 0/0 0/0 0 0 16
Jiří Pecina 4 0/0 0/0 0/0 0 0 16
Marcel Novák 4 0/0 0/0 0/0 0 0 16
Jan Buben 4 0/1 0/0 0/0 0 0 16
Jakub Skořepa 4 0/0 0/0 0/0 0 0 16
Jan Pleskač 3 1/3 0/0 0/0 0 0 14
Aleš Pour 3 1/5 0/0 0/0 0 0 14
Kamil Havel 3 0/0 0/0 0/0 0 0 12
Vojta Pekárek 3 0/0 0/0 0/0 0 0 12
Michal Šidlík 3 0/0 0/0 0/0 0 0 12
Pavel Kubašta 3 0/0 0/0 0/0 0 0 12
Jan Mudroch 3 0/0 0/0 0/0 0 0 12
Komstantin Ďomockin 3 0/0 0/0 0/0 0 0 12
Pavel Čáslavka 3 0/0 0/0 0/0 0 0 12
Daniel Veselý 3 0/0 0/0 0/0 0 0 12
Jan Klimeš 3 0/0 0/0 0/0 0 0 12
Pavel Rychlý 2 1/1 0/0 0/0 0 0 10
Adam Vojtěch 1 3/6 0/0 0/0 1 0 10
Otto Friedel 2 1/1 0/0 0/0 0 0 10
Patrik Zendeli 2 0/0 0/0 0/0 0 0 8
Jan Zámrský 2 0/0 0/0 0/0 0 0 8
Bohdan Ivičič 2 0/0 0/0 0/0 0 0 8
Ryan Ainsworth 2 0/0 0/0 0/0 0 0 8
Robin Beran 2 0/0 0/0 0/0 0 0 8
Jakub Beyr 2 0/0 0/0 0/0 0 0 8
Erik Jahnický 2 0/0 0/0 0/0 0 0 8
Ondřej Holý 2 0/0 0/0 0/0 0 0 8
Miroslav Živný 2 0/0 0/0 0/0 0 0 8
Daniel Stárka 2 0/0 0/0 0/0 0 0 8
Miroslav Hadrava 2 0/0 0/0 0/0 0 0 8
Štěpán Mikulica 2 0/0 0/0 0/0 0 0 8
Jan Kodad 2 0/0 0/0 0/0 0 0 8
Štěpán Voleník 2 0/0 0/0 0/0 0 0 8
Karel Fiala 2 0/0 0/0 0/0 0 0 8
David Dolák 2 0/0 0/0 0/0 1 0 8
Jan Klement 2 0/0 0/0 0/0 0 0 8
Marek Pluhař 2 0/0 0/0 0/0 0 0 8
Pavel Rypel 2 0/0 0/0 0/0 0 0 8
Pavel Mikeska 2 0/0 0/0 0/0 0 0 8
Petr Franta 2 0/0 0/0 0/0 0 0 8
Martin Pachman 1 1/1 0/0 0/0 0 0 6
Vladimir Sapár 1 1/3 0/0 0/0 0 0 6
Michal Novák 1 0/0 0/0 0/0 0 0 4
Petr Rusiňák 1 0/0 0/0 0/0 0 0 4
Jakub Flégr 1 0/0 0/0 0/0 0 0 4
Vladimír Šemík 1 0/0 0/0 0/0 0 0 4
Michal Tréšek 1 0/1 0/0 0/0 0 0 4
Karel Rosek 1 0/0 0/0 0/0 0 0 4
Vít Kovařovic 1 0/0 0/0 0/0 0 0 4
Adam Kmoníček 1 0/0 0/0 0/0 0 0 4
Richard Gach 1 0/0 0/0 0/0 0 0 4
Petr Chýle 1 0/0 0/0 0/0 0 0 4
Michal Pecha 1 0/0 0/0 0/0 0 0 4
Michal Stoklasa 1 0/0 0/0 0/0 0 0 4
Adam Hrůza 1 0/0 0/0 0/0 0 0 4
Lukáš Pospěch 1 0/0 0/0 0/0 0 0 4
Radoslav Vejchoda 1 0/0 0/0 0/0 0 0 4
Tomáš Moravec 1 0/0 0/0 0/0 0 0 4
Josef Moška 1 0/0 0/0 0/0 0 0 4
Marek Henzl 1 0/0 0/0 0/0 0 0 4
Radek Horák 1 0/0 0/0 0/0 0 0 4
Josef Vilímek 1 0/0 0/0 0/0 0 0 4
Štěpán Voleník, ml. 1 0/0 0/0 0/0 0 0 4
Luboš Zadina 1 0/0 0/0 0/0 0 0 4
Miroslav Pavlík 1 0/0 0/0 0/0 0 0 4
Jiří Válek 1 0/1 0/0 0/0 0 0 4
Šimon Dvořák 1 0/0 0/0 0/0 0 0 4
Jiří Blažek 0 0/1 0/0 0/0 0 0 0
Jakub Rusiňák 0 0/0 0/0 0/0 1 0 0
Radoslav Kliner 0 0/1 0/0 0/0 0 0 0

Divize 1

# Tým V P R B +/-
1 Krupka Dragons 11 1 0 22 248
2 Slavia Hradec Králové 7 5 0 14 116
3 Chrudim Rabbitohs 6 6 0 12 41
4 Mad Squirrels Krkonoše 0 12 0 0 -405

sledujte rugby league v televizi

všechny přenosy