Rugby league

Z domova

9. Květen 2017

Úvodní turnaj U18 vyhrálo domácí Vrchlabí

Úvodního turnaje U18 v rugby league 9's ve Vrchlabí se zúčastnily 3 týmy. Vrchlabí, Havlíčkův Brod a Hradec Králové. Poslední dva týmy doplňovala Chrudim, která nedokázala složit tým. Krupka se turnaje nezúčastnila.

3. Květen 2017

Těsné výsledky třetího kola

Vrchlabí se dokázalo ponaučit z prohry s Hradcem Králové a Chrudimi pořádně zatopilo. Krupka dál pokračuje v roli favorita a vede tabulku.

11. Duben 2017

Divize 1 odstartovala východočeským derby

Novou sezónu Divize 1 odstartovalo derby Hradce Králové a Chrudimi. Druhé utkání mezi Vrchlabím a Krupkou bylo odloženo kvůli účasti Dragons na 9s turnaji v Nizozemí.

13. Listopad 2016

Mistrem ČR v rugby league jsou Krupka Dragons

Boj do poslední minuty, to bylo letošní finále Divize 1. V 77. minutě bylo skóre ještě 18:18, pak ale Dragons zvýšili na konečných 20:18 kopem z penalty za podražení (triping). Dragons se tak poprvé v historii stávají Mistrem ČR v rugby league.

5. Listopad 2016

Základní část za námi, nejlépe hráli Dragons

Jedenáct výher, jedna prohra. Takové skóre mají po základní části Krupka Dragons a právoplatně vyhráli Pohár Václava Fischera. (Pohár pro vítěze základní části pojmenovaný právě po bývalém hráči Dragons a českém reprezentantovi, který minulý rok tragicky zahynul.)