Rugby league

Z domova

8. Září 2019

Podzimní juniorská soustředění

Je tomu teprve pár týdnů, kdy česká reprezentace U18 porazila tu polskou. Nyní je ale třeba si říct, co bude dále. Už na začátku března (přesné datum je v jednání) odcestuje juniorská reprezentace do Srbska, kde bychom měli s týmem U19 odehrát zápas.

15. Srpen 2019

Česká republika bude čelit Polsku a Srbsku v dvojzápasu

V sobotu 24. srpna se ve Vrchlabí uskuteční historické dvojité utkání, kdy Česká republika vyzve Srbsko a český juniorský tým do 18 let polskou U20. Mezi Polskem a Českou republikou se bude jednat o vůbec první střet.

13. Červen 2019

Mistrovské prokletí

Hradecký tým neprožívá úspěšný vstup do sezóny. Pravda, tradiční předsezónní devítkový turnaj vyhrál, nicméně hned v úvodu ztratil kvůli zranění několik členů základní sestavy. Za posledních 5 let se podařilo obhájit vítězství pouze v sezóně 2017 týmu Dragons Krupka.

27. Květen 2019

Výsledky třetího kola CZRLA poháru v 9's

Pohár CZRLA v rugby league se přesunul na Moravu, konkrétně do Hodonína, na nové hřiště Black Angels Hodonín. Skvělému turnaji nechybělo nic. Skvělé rugby league, občerstvení, dokonce i skákací hrad pro děti.

14. Květen 2019

Druhé kolo CZRLA poháru v 9s ovládl Mikulov + Hodonín

Druhý díl série turnajů poháru CZRLA 9s hostil tým Barbarians Letohrad a uskutečnil se v obci Dlouhoňovice. Do turnaje bylo přihlášeno pět týmů. Kromě domácích Barbarians Letohrad dorazil do Dlouhoňovic také druhý nováček soutěže, tým All Plebs Moravská Třebová. Naopak tým Vlci Trutnov doplněný několika hráči z Lokomotivy Beroun je již na scéně několik let. Dorazil také tým z jižní Moravy, tvořený hráči Hodonín Black Angels, Mikulov Roosters a také několika hráči z Břeclavi. Posledním týmem na turnaji byl nováček v druhé divize, ale bývalá stálice nejvyšší soutěže Dragons Krupka. Tento tým dorazil pouze s devíti hráči a tak jim během celého turnaje postupně každý tým půjčil několik hráčů, aby byli schopni důstojně odehrát celý turnaj.

27. Duben 2019

Hradec Králové 9s - prognóza

Start sezóny už je za dveřmi a začínáme pěkně z ostra. Na úvodním devítkovém turnaji se představí hned osm týmů, což slibuje parádní divácký zážitek a velikou motivaci jednotlivých účastníků ukázat se před ostatními. V dnešním článku zhodnotíme šance jednotlivých týmů na umístění a povíme si něco k nim. Hned ze začátku je ale potřeba uvést, že se jedná pouze o autorův pohled na tento turnaj.

Divize 1

# Tým V P R B +/-
1 Chrudim + Havlíčkův Brod 3 1 0 6 114
2 Vrchlabí + Beroun 1 2 1 3 -50
3 Slavia Hradec Králové 1 2 1 3 -64

Divize 2

# Tým V P R B +/-
1 Hodonín+Mikulov 3 0 0 6 148
2 Dragons Krupka 2 1 0 4 57
3 Barbarians Letohrad 1 2 0 2 -75
4 Moravská Třebová All Plebs 0 3 0 0 -130

sledujte rugby league v televizi

všechny přenosy