Rugby league

Z domova

13. Listopad 2016

Mistrem ČR v rugby league jsou Krupka Dragons

Boj do poslední minuty, to bylo letošní finále Divize 1. V 77. minutě bylo skóre ještě 18:18, pak ale Dragons zvýšili na konečných 20:18 kopem z penalty za podražení (triping). Dragons se tak poprvé v historii stávají Mistrem ČR v rugby league.

5. Listopad 2016

Základní část za námi, nejlépe hráli Dragons

Jedenáct výher, jedna prohra. Takové skóre mají po základní části Krupka Dragons a právoplatně vyhráli Pohár Václava Fischera. (Pohár pro vítěze základní části pojmenovaný právě po bývalém hráči Dragons a českém reprezentantovi, který minulý rok tragicky zahynul.)

11. Říjen 2016

Češi nestačili na Ukrajinu

Češi v sobotu nestačili na Ukrajinu a i přes nadějný první poločas prohráli vysoko 12:64.

4. Říjen 2016

Češi porazili Norsko!

Omlazený kádr trenéra Cintlera porazil v posledním přípravném utkání Norsko 12 : 6

Češi vyzvou Ukrajinu v utkání Mistovství Evropy

Už tuto sobotu se na hřišti Mad Squirrels Vrchlabí uskuteční odvetný zápas Mistrovství Evropy skupiny C mezi Českou republikou a Ukrajinou a trenér Ladislav Cintler vsadil na dravé mladí!

26. Srpen 2016

Češi porazili výběr kanadské armády vysoko 64:0

První přípravné utkání sehrál český národní tým s výběrem kanadské armády (Canda Military Wolverines). Nutno dodat, že výběr Ladislava Cintlera byl složen převážně z hráčů širšího výběru a hráčů vycházejících z juniorské reprezentace U20. I tak ale český výběr za svou tryline nikoho nepustil!